1 / 7
Продавам урбанизирани плацеви
50 €
10.07.2019 11:53

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам 3 урбанизирани плацеви со имотен лист и маркица за градба П + 2 + Пк со вкупна површина од 1200м2 или по 400м2 од плац. Плацевите се наоѓаат во седма урбана градежна единица Караорман во непосредна близина на хотелот Пелагонија. Околу плацевите има изградено куќи за живеење. Плацевите се на атрактивна локација.
☎ 078/501-998 078/412-040

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Хоризонт - Агенција за вработување
Потврден огласувач
078/264-328 076/440-091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам