Logo

Машина за шиење индустриска SINGER 2691 D 200A

Број на оглас: 3316363 | Објавен на: 18.07.2019, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Се продава многу сочувана индустриска машина за шиење SINGER со 1 игла, Модел: 2691-D-200A, со голема брзина
Напојување: 230/380 V
Брзина на шиење: 5500 удари / мин
Макс. Чекор. 5 мм,
Функции за автоматско подмачкување
Висина : 30 мм
Комплетна опрема со мотор, столб и поддршка.
Моќност на моторот: 0,5 KM (HP) или (0,37 k)

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 feniksim33

Потврден огласувач