Logo

Termo

Број на оглас: 3316520 | Објавен на: 14.09.2019, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Termo
Pecka 3,5
Dobro socuvana smeneti greaci nov termostat nov kabel

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  AUTO PLAC IDEAL

Потврден огласувач