Logo

ОХРИД > НОВИ > СТАНОВИ

Број на оглас: 3316642 | Објавен на: 19.08.2019, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 49 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Ул. Егејска

Цена: 670 €
680 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


**ПРОДАЖБА НА НОВИ СТАНОВИ ВО ОХРИД**

< НАСЕЛБА: "ЕГЕЈСКА"
КВАДРАТУРИ: 45m2, 46m2, 47m2, 48m2, 49m2, 67m2, 70m2, 72m2

Имотен Лист за предбележување бр.136438 и 136441 КО Охрид 2

**ВСЕЛИВИ ВО ОКТОМВРИ/НОЕМВРИ 2019

< НАСЕЛБА: "РАСАДНИК"
Расадник 4 (зградата што се почнуват сега)
-Готова за 12 до 15 месеци
-слободни станови од 47 до 69

Градба: TRIM & LUM

** Телефон за контакт **
078255957

#OHRID #STANOVI #NOVI #PRODAZBA
#SEPRODAVA #NOV #STAN #RASADNIK
#EGEJSKA

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  СТАНОВИ ОХРИД

Потврден огласувач