1 / 5
Se prodava
1 €
Цената не е фиксна
15.12.2019 13:00

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Gjuro Salaj

Se prodava Stan na ul Gjuro Salaj vo centarot na Struga vo blizina na novata carsija I pazarot,, stanot e komplet no renoviran so parno greenje na peleti I moznost za deloven prostor kontakt tel 071241487

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Stevo
Потврден огласувач
071241487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам