Prodavam pikado
400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.07.2019 11:42

Струмица / Струмица

Nemam sliki posto e skladirano vo garaza pikadoto e super socuvano funkcionalno za vo kafeterija ili igroteka poveke info na tell 078 344 147

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Пикадо

Се продава од:

Iko
Потврден огласувач
078344147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам