Logo

CELICNI BANDAZI 15" - 5*114,3

Број на оглас: 3317145 | Објавен на: 11.07.2019, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam celicni bandazi 15" - 5*114,3 od Mazda 3, odlicno socuvani.

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Виктор

Потврден огласувач