1 / 2
GOBLENI
350 €
Цената не е фиксна
11.07.2019 16:29

Јегуновце / Тетово

PRODAVAM 2 GOBLENI STARI 35 GODINI
Dimenzii so ramka
-55*45 i
-45*35

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава од:

Marina
Потврден огласувач
078236561
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам