Logo

Mikrobranova samsung

Број на оглас: 3317296 | Објавен на: 17.07.2019, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
1.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Ispravna

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Jordan

Потврден огласувач