1 / 1
Lusteri
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.07.2022 11:22

Битола / Битола

Eden luster kako na slikata i plus eden stranicen ist model pomala dimenzija

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
070207884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам