1 / 4
Konduri za skijanje
1.000 МКД
01.12.2022 10:25

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

44

Боја:

Црна

Nordika konduri za skijanje

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Kristijan Spasov
Потврден огласувач
070677460 078 507901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам