1 / 2
Se prodava Samsung Galaxy J5
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.07.2019 12:26

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

J5

Боја:

White

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1,5 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava Samsung Galaxy J5. Telefonot e vo funkcionalna sostojba, i e dobro socuvan so zastitno staklo I maska. Kupen e od Neptun. So telefonot sleduva polnac. Poveke informacii na 071/378-835

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Бојан
Потврден огласувач
071378835
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам