Kombajn zmaj 133i132vrekjari
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.03.2020 09:01

Пехчево / Берово

Se prodava at dva kombajni vrekjari spremni za sezona tel za kontakt 075 358 132slobodan

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
078699667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам