Logo

Se Prodava Kamera SONY PMW-150

Број на оглас: 3317560 | Објавен на: 02.08.2020, 11:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kamerata e koristena 780 casa snimka.
So nejze ide samo 1 baterija. Moze zamena za fotooprema.

t. 077 709 770

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач