1 / 7
Volvo FH420- 2000god.
5.300 €
13.09.2019 21:03

Гази Баба / Скопје

Redovno servisiran. Top sostojba. Registriran do kraj na godina.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Saso Mladenovski
Потврден огласувач
075273967
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам