1 / 8
Se prodava WV wolksvagen passat
2.200 МКД
Цената не е фиксна
26.07.2019 13:00

Градско / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2020

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Se prodava WV wolksvagen passat
Zacuvan, komplet servis napraven
Kolata nema mana
Air conditioning
Registriran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070204657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам