1 / 1
Се продава куќа
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.07.2019 00:24

Македонски Брод

Број на соби:

6

Квадратура:

101 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

328 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1992

Година на реновирање:

1992

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Proleterska

Се продава куќа на два спрата со дворно место и вкупна површина од 429 м2 (328 м2 двор) легализирана со сите потребни документи.
Контакт: 078/761-145

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

X
Потврден огласувач
077/726-863
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам