1 / 3
Yamaha
829 €
Цената е фиксна
12.07.2019 17:21

Тетово / Тетово

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1995

Модел:

125 R

CROS

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

/
Потврден огласувач
070452409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам