Logo

Се продава камион Mercedes мешалка за бетон (mikser za beton

Број на оглас: 3318219 | Објавен на: 18.07.2019, 08:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


КОНТАКТ: 077 597 628
Се продава миксер за бетон
Mercedes 25 27 од 1995 година.
Волумен на буре: 6 метри кубни.
Цена по договор.
Камионот е во одлична оперативна состојба.
За повеќе информации, јавете се на:
КОНТАКТ: 077 597 628

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 PC

Потврден огласувач