Logo

SEAT ALTEA 2.0 TDI 140 KS FUL OPCIJA OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 3318222 | Објавен на: 20.07.2019, 03:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Altea 2.0 tdi so full oprema uvos Od svajcarska odlicna sostojba..

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач