Logo

Xiaomi Mi Band 3

Број на оглас: 3318224 | Објавен на: 20.07.2019, 13:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Вид на оглас: Се продава


Продавам Mi (Xiaomi) Band 3 смарт белегзија т.е фитнес тракер, многу малце користен (1 месец)
Се тоа спаковано во оригинална кутија.

Батерија држи 20 дена;

Водоотпорен;

Функции:
Прикажува време

Известување за неактивност

Аларм со вибрации

Автоматски бројач на чекори

Мерење на сон

Временска прогноза

Бројач на калории

Замена на бирање

Подесување на дисплеј

Може да се користи при пливање

Известува за дојдовни повици, пораки и апликации. (Facebook, What’s up etc.)

Мери неактивност

Мод за кога сте зафатени

Отклучување на телефон

Лоцирање на телефон

Подесување на цели

Потсетник за брзина

Преглед на известувања

Известување за празна батерија


Потсетник за настани

Бројач за такт на срце

Известувања за пораки

Поминати километри

Тајмер

https://www.mi-store.mk/product/mi-band-3/

Цената е фиксна, не се јавувајте за пониска цена, праќам по карго низ цела држава.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач