Logo

PEUGEOT 307 SW 2.0 HDI MOGO LIZING

Број на оглас: 3318225 | Објавен на: 03.10.2019, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODADENO NA KREDIT !!!!

MOGO LIZING PRODAVA VO ODLICNA SOSTOJBA PEUGEOT 307 SW 2.0 HDI FUL OPREMA KARAVAN

MOZE I NA KREDIT PREKU MOGO DO 84 RATI BEZ UCESTVO

TELEFON 070/ 753-932

www.mogo.mk

BEZ ZAMENI

Огласи од: Mogo.mk

Mogo.mk

Антон Попов бр.1 ул.2 мезанин лок. 3
Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Mogo.mk

Потврден огласувач