Logo

Se izdava trosoben stan vo Debar Maalo

Број на оглас: 3318226 | Објавен на: 12.07.2019, 17:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 76 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Sifra 774
Stanot e so spalna i detska, dnevna so trpezarija i kujna, ogromna terasa od dnevnata, banja i gostinski toalet, na 3 ti kat so lift i so sopstveno parno.
Karsi Min.za kultura .
Kontakt 070 317 369

Огласи од: Robert

Robert

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач