Logo

OPEL ASTRA H 1.7CDTI 04 REG AUDI BMW GOLF

Број на оглас: 3318347 | Објавен на: 19.09.2019, 17:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7CDTI 2004 REGISTRIRANA KLIMA PRSKALKI NAFAROVI EL STAKLA EL PROZORI PODESUVANJE VOLAN KOMANDI NA VOLAN I DR 077 633 332 072 542 664

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  AGRON

Потврден огласувач