1 / 4
STRAFOVI M12X1.5 ZA OPEL
2.000 МКД
05.05.2022 09:57

Демир Хисар

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

110

Број на дупки:

Со 5 дупки

Strafovi za aluminiumski bandasi za opel dolzina na navoj 3 cm,vkupno 5cm novi kupeni od Motocentar 16 obicni i 4 sigurnosni

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

rubin
Потврден огласувач
078323035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам