1 / 8
APARTMAN-stan -pozadi hotel MILENIUM
1 €
24.05.2023 18:22

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Apartman vo Ohrid pozadi hotel milenium I diplomat. Apartmanot maksimalno e za e za 5 osobi . Dve spalni internet I kablovska, golema terasa na prizemje. Kompletno nov sega renoviran.Na 200m od ezero.Za prekrasen i miren odmor.
078256035

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
078256035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам