1 / 5
Mondial Xtreme 150cc 2017
1.000 €
Цената не е фиксна
13.07.2019 17:12

Битола / Битола

Марка:

Access

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2017

Модел:

Mondial xtreme 150cc 2017

Километри:

5000

7000km ima dukumenti se top

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Gorgija
Потврден огласувач
075739455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам