1 / 5
Prodavam za Lexmark kolor printeri:C746 i C748 toneri,тонери
4.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.01.2023 14:57

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam za Lexmark kolor printeri:C746 i C748 toneri cel set od 4 boi za 4000 den a posebno imam za prodazba od crnata i zoltata boja po 1500 den od boja.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
070267657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам