1 / 2
procesori i5- 3570K , 3330 , 2500 , 2400 soket 1155
1 €
30.11.2020 11:04

Штип / Штип

polovni

i5 3470 3570 2400 2500k
i5 660 650
i3 3230 2100
AMD PHENOM II 955
i drugi
pogolema kolicina

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава / Можна е замена од:

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Антон Панов бр.5
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

PROCESORI 775,AM3,AM2,1155,1156,478 QUAD,DUAL CORE,Core2Duo,

10 €

procesori i5- 3570K , 3330 , 2500 , 2400 soket 1155

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам