Logo

Батериска Брусалица 20v PARKSIDE

Број на оглас: 3319421 | Објавен на: 10.10.2019, 10:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5.600 МКД
5.800 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Батериската брусалица е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 20v - 4 Ah, со големина на камен до 125 мм, со потенциометар за регулација на брзина и подесива рачка во три позиции. Во куфер со додатоци.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  A.D.

Потврден огласувач