1 / 8
Apartmani Dudan Vo Ohrid
25 €
Денес 14:36

Охрид / Охрид

Квадратура:

25 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Издавам апартмани во центар на Охрид во близина на езерото!!
Апартманите се опремени со :
-сопствено купатило
-клима
-француски лежај
-интернет
-TV со каблоска
-тераса
-сет со маса
-мини чајна куња

Прием на гостите после 12,30-13 часот
напуштање до 10часот

Контакт тел.
070 802 253

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Marga
Потврден огласувач
070802253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам