1 / 3
ДАБОВ ПАРКЕТ-ПОЛОВЕН
1 МКД
14.07.2019 17:08

Велес / Велес

Се продава:
1. Дабов паркет- 60 квадратни метри-половен
2. Две трокрилни врати-половни
3. Две комбинирани врати-половни
Цена по договор

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Паркет

Се продава од:

Xxxxx
Потврден огласувач
076340233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам