1 / 9
APARTMANI-TRIFUNOVSKI
1 €
12.08.2022 12:42

Охрид / Охрид

Izdavam tri studija ...sopstveno kupatili..kujna..parking..wi-fi...
tel. Ilija 071200353 Valentina 078741929

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

ILIJA
Krste Misirkov 23
Потврден огласувач
071200353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам