1 / 7
Prodavam
100 €
04.01.2022 02:53

Струга / Струга

Zamaec za kombe 312 sprinter poloven vo ispravno stanje potisna i lamela skoro kako novi 15 iljadi kilometri koristeni i drug lager poloven deleni gi prodavame parce po parce po potreba na kupuvacot

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Muarem
Потврден огласувач
070630885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам