1 / 10
SE PRODAVA Avtomehanicarska i vulkanizerska oprema
9.999 €
Цената не е фиксна
14.06.2022 13:33

Штип / Штип

Се продава:
1. Машина за перење коли - 200 €
2. Парно на струја 18kW(котел,пумпа,фенкулер) - 200 евра
3. Метална влезна врата плава - 200 €
4. Дигалка на воздух - 100 €
5. Хидраулична дигалка (крокодилка) - 100€
6. Балансерка 400 €
7. Демонтерка 400€

За сите подетални информации обратете се на
078/416-456 - Мартин


Цените не се фиксна има простор за договор.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
078416456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам