1 / 3
SE PRODAVA Plac vo Star Dojran (atraktivna lokacija)
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.11.2022 07:41

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

1900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац со површина од околу 1900м2 на атрактивна локација во Стар Дојран с.Сретеново (наспроти Авто-Камп "Партизан") блиску до самото Дојранско езеро. Земјиштето најпогодно е да се користи за изграба на станбена зграда, деловен објект, апратмани, вили или соби за изнајмување.
Заинтересираните може да го погледнат плацот секој ден на лице место.

За повеќе информациите јавете се на: 078/416-456 - Мартин

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
078416456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам