Logo

VW GOLF 5 1.9 TDI 2007

Број на оглас: 3320407 | Објавен на: 15.10.2019, 13:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


uvoz od norveska, full oprema, dva kluca, nov servis napraven juli 2019. KM 200 600 TLF ZA KONTAKT : 072 780 963

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  bjt

Потврден огласувач