PRODAVAM NIVI !!!
1 €
Цената не е фиксна
01.07.2022 21:15

Гази Баба / Скопје

Квадратура:

1052 m²

Тип на земјиште:

Останато

PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO 1052M2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Slavica
Потврден огласувач
075818100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам