Logo

Opel astra 1.4 16v

Број на оглас: 3320544 | Објавен на: 12.09.2019, 17:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel astra g 1.4 16v. Benzin/plin so atest od oprema klima , fabricko radio, komandi na volan elektrika prozori retrovizori redovno servisirana kolata e vo odlicna sostojba ....

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Oli

Потврден огласувач