Logo

Suzuki GSX-R600 K4

Број на оглас: 3320600 | Објавен на: 18.09.2019, 09:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Suzuki

Вид: Спортски

Година: 2004

Модел: GSX-R600

Километри: 40000

Цена: 3.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Продавам мотор Suzuki GSX-R600 2004

Регистриран до 10.2019
44000km

Последен сервис 04.2019

Променет сет ланец и звезди RK GXW 525
Моторно масло Motorex
Комплет филтри
Плочки (предни, задни) Ferodo
Свеќици ver. Iridium

LeoVince SBK

Нови гуми Michelin Power RS Plus 2019

Моторот е во перфектна состојба, не е паднат, возен за своја душа и уживање.

Иван 070306636

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач