1 / 10
se prodava kuka na odlicna lokacija na 3km pred Berovo
1 €
16.06.2020 16:38

Берово / Берово

Број на соби:

8

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

2000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

1980

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Smojmirovo-Berovo

se prodava kuka na dva sprata so struja ,voda,kanalizacija so imoten list .kukata se naoga na 2o metri od glavna ulica na mnogu mirno mesto ,kukata e so 180m2 ima i pomosna prostorija ,informacii na tel.070 276 477

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
070276477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам