1 / 12
Prodavam WELTMEISTER CAPRICE
800 €
Цената не е фиксна
10.08.2022 20:38

Чаир / Скопје

Prodavam harmonika WELTMEISTER CAPRICE so 120 basa so 5 bas registri, 41 klavir dirki so 11 registri , vo odlicna sostojba , komplet so kufer ,ja dobivate so novi kaisi za race i bas kais nov koj treba da se stavi,perfektno funkcionira a se prodava poradi toa sto nema koj da ja koristi.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

G.J.
Потврден огласувач
075532777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам