1 / 4
Plac vo industriska zona
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2022 20:33

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo novata industriskata zona na regionalnio pat Vinica Berovo .struja .voda se ima vredi da se vidi ..na dva pata izlava

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
071496897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам