Logo

Издавам соби

Број на оглас: 3320809 | Објавен на: 16.07.2019, 00:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 40 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: 350 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам соби на 500м до центар.
Информации после 16:00

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Violeta