1 / 11
KUKA 156m2 + LOKAL MALEARDI
90.000 €
21.05.2021 20:47

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

5

Квадратура:

156 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Gostivar

SE PRODAVA KUKA 156m/2 + LOKAL VO MALEARDI
KUKATA E VO ODLICNA SOSTOJBA ZA ZIVEENJE
CENATA E 90000eu + 350
00eu LOKAL .KOMPLET CENA 125000 EU SO
MOZNOST ZA DOGOVOR .
ZA POVEKE INFO 078/222-988

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

"TOP POINT MG''
Mladen Grueski 12 A
Потврден огласувач
078/222-988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам