1 / 12
RIBOLOVNA OPREMA-RASPRODAZBA
1 €
Цената не е фиксна
16.05.2022 18:20

Куманово / Куманово

-RIBOLOVNA OPREMA-OPREMA ZA KUCINJA-OPREMA ZA AKVARIUMI-SE E NOVO,OSTANATO OD ZATVOREN DUCAN ZA RIBOLOVNA OPREMA.MNOGU DOBRA CENA AKO SE ZEME SE (NA GOLEMO)


-KUKACKI-JADICI FUDO-40 den edno pakovanje
-ZILKI-(KONEC)
---CARP EXPERT-120 den (200 m)
-OPREMA ZA KUCINJA--TRIXIE--(GERMANSKA FIRMA)
---GRUDNJACI---
---KAISHI---
---MARAMI---
---IGRACKI ZA KUCINJA---
-OPREMA ZA AKVARIUMSKI RIBI-
---PUMPI---
---GREACI---
---FILTRI---

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
070521735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам