Logo

Gumi. rezervni

Број на оглас: 3321178 | Објавен на: 14.09.2019, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Edna 195 65 15 goodyear so bandas od opel. 4*100 pasira i na dr vozila.
Edna mala rezervna od vw 4*100. Mozi i na dr vozila

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  zoran

Потврден огласувач