1 / 12
IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES
По Договор
20.05.2022 18:07

Велес / Велес

Број на соби:

2

Квадратура:

36 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2019

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

BLAGOJ GJOREV

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN NOV NA GLAVNA ULICA 078 290 922 BLAGOJ GJOREV 078 290 922 ili NA VIBER MOZE I ZA POVISE DENA

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

jas
Потврден огласувач
078290922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам