1 / 3
Malina sekoj den sveza so ispoaka
150 МКД
10.08.2020 10:36

Крива Паланка / Крива Паланка

Se prodavaat malinki imame berba sekoj den se do Noemvri, pakuvam sekojdnevno i za tezgi se po dogovor, Sorta Polka Nameneta za Sveza upotreba
informacii na 076-615-656

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Јovica
Потврден огласувач
076615656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам