1 / 5
Се продава стара куќа на локација одма до ресторанот Сокаче
115.000 €
Цената не е фиксна
17.07.2019 12:28

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Благој Ѓорев 18

Куќата се наоѓа во близина на ресторанот Сокаче (бивши олимпик Ас) За сите информации во врска со куќата барајте на телефон 070/216-854

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Riste Cejkov
Потврден огласувач
070216100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам